| DeeaAdoraTokioHotelBillTomKaulitz a întrebat:

Heiii^^ TPU! Vreau sa ii pun prietenei mele o porecla si nu stiu ce porecla sa ii pun! O cheama Maria! Ma ajutati va rog! Dau fundita!happy

5 răspunsuri:
| Lell a răspuns:

Mari,Ria,Mara,Mia,Maritza,Meery,Ary=]

| DeeaBlondiii a răspuns:

Maya
Mary
Marioaralaughing
Nu mai stiu da cred ca cel mai bun e Maya:XFundabatting eyelashes?

| DarkStarGW a răspuns:

-Mia
-creata (daca e creata)
-carjah
-sis
-fa
-pufoshenie
etc.

| Spiiriduş a răspuns:

Mari, Mia, Mariuca, Mariah, Marris, Merry, Mimy, Marie, Maritza, Meme, Marry, Ria, Mariuta, Mara, Airam [Maria scris invers], Mira, Mar, Ary, Marutza.

| DeeaAdoraTokioHotelBillTomKaulitz explică:

Nu vreau porecle de genu Mary...etc! altceva mai special!happy va rog daca se poate!happy