| rudfy a întrebat:

Heiii voi de p'aici.As vrea sa dau la liceu la profil Pedagogic,si m'ar interesa cam pe ce materii se pune baza,si in legatura cu probele eliminatorii, daca puteti sa ziceti ceva despre ele laughing). Multumesc! si nu mai e nevoie sa zic ca dau si funda.

Răspuns Câştigător
| xVouge a răspuns:

Romana.Engleza (depinde daca nimeresti o clasa intensiv engleza) Franceza( in caz ca nimeresti o clasa intensiv franceza o sa ai mai multe ore pe saptamana, la fel ca si la engleza).
Si Istorie, pentru ca vei da la bac big grin