| L0ve a întrebat:

Heiii
vreau si eu statusuri de gen: te-am iubit dar am ramas doar prieteni XD mersiii :*

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

* Vei găsi o fată mai frumoasă decât mine, mai deșteaptă decât mine, mai drăguță decât mine, dar nu vei găsi o fată la fel ca mine.
* Mă rănești. M-ai făcut să cred că ești diferit, că ești special, că mă iubești mai mult decât orice, dar acum nu mai am încredere în nimeni, mi-ai frânt inima și nu mai pot lipi la loc.
* Mă doare lipsa ta.
* Tu ai fost doar un înger rău mințind că mă iubeai.
* Îmi lipsești. Încă îți aud bătăile inimii și respirația neregulată.
* Nu pot să mă obişnuiesc fără tine şi nici nu vreau să-nvăţ.
* No hope, no love, no glory,
No happy ending.
* If Tomorrow Never Comes will you stil be in love with me?
* A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta, putini stiu sa iubeasca.
Emil Cioran
*Goodbye My Lover
Did I disappoint you or let you down?
* And the days feel like years when're not here
Avril Lavigne
* Estoy enferma d'amor
Belinda