| CatGirl69 a întrebat:

Heiiiii :3
Voi pleca la Targu Mures la liceul de arte si as avea o intrebare. Stie cineva un internat bun din Targu Mures?
As sta cu o colega intr-o camera de doua perosane(si vrem sa ne interesam ce ar fi cel mai bine). Am citit despre cateva internate, dar se spunea ca e dezgustator, mizerie si lucruri de genul. Deci am decis ca voi intreba aici dar ma indoiesc ca voi primi un raspuns.
Mersiiiii foarte mult daca cineva a citit aceasta postare si chiar o sa ma ajute :33

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Internat bun de liceu?
Din cate stiu eu sunt camere de 4 si 5 paturi, sau chiar mai multe, ca nu ofera nimeni cazare de hotel, de 2 paturi si baile comune la mai multe camere, sau pe holul caminului.
Nici macar camerele de adulti ale studentilor nu au doar 2 paturi.
Ce doresti tu fetita, se obtine prin inchirierea (de catre parinti_ a unei garsoniere, sau 1 camera la cineva acasa, cu 2 paturi, fiindca caminele nu acorda acest lux copiilor.