| Lauraaaaaaaaa a întrebat:

Heiiiii! love struck Cine imi poate face si mie un cont pe google play? Eu tot incerc sa-mi fac dar nu vrea sa se descarce aplicatiile... Ii puteti face cu orice nume, nu conteaza. Va roooog! dau funda... :X

1 răspuns:
| StefaniaM a răspuns:

Pai… dacă nu te lasă înseamnă că nu te-ai logat pe aplicatia Magazin Play (sau Android Market)pe Androidul tău.
Dar de unde vrei să descarci:de pe play.google.com sau aplicatia din telefon/tabletă?