| anonim_4396 a întrebat:

Heit TPU! sunt din arad si as vrea sa stiu unde sa gasesc animalul sinsilia plz. ziceti-mi si la ce pret e dar magazin in arad nu pe net Funda! plzzFunda!

Răspuns Câştigător
| ShootingSmile a răspuns:

Chinchilla, Depinde de orasul in care esti... daca ai vreun Magazin Real (asa se numeste XD) cauta acolo sigur vei gasi daca nu incearca pe www.Chinchillamea.ro

1 răspuns:
| Hirako a răspuns:

Cred ca te referi la Chinchilla, pentru ca asa se scrie.Nu ai de unde, din Arad, doar online, http://www.chinchillamea.ro/vanzare-chinchilla.html cu 100 ron.Mi se pare un pret foarte accesibil, imi voi lua si eu una :D