| figaro a întrebat:

Hello, am nevoie de cateva sfaturi, ca sa intelegeti intrebarea va si explic, deci prietenamia are un frate mai mic si nu tare poate sa iasa pe afara fara el, inainte putea sa il lase cu bunicasa dar acu au intervenit niste probleme si nu mai poate sa il lase cu bunicasa, deci timp ca sa iasa cu mine nu tare are, cand am cunoscuto pe prietenamia nu tare suportam copii mici, deci ca sa stam mai mult timp impreuna trebuie sa vina cu el pe afara, o alta problema ar fi ca daca nu il baga nimeni in seama face boacane si prietenamia se enerveaza(cand iesea cu el pe afara se duce cu copii de la bloc si nu tare are probleme)sa stau cu ea pe afara si cu cei de la bloc.nu tare imi surade ideea, deci cum sa ai ocup eu timpu la copilu ala cat timp suntem pe afara?(luand in considerare ca eu nu am avut grija de copi mici ca nu ai sufeream), cum sa fac sa fie bine?straight face

2 răspunsuri:
| figaro explică:

Nu ma derangeaza, nu stiu cum sa ai ocup eu timpu ca sa nu faca tampeni, si de unul singur nu se joaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-o intelegi. O prietenie fara compromisuri este seaca. Cu ce te deranjeaza fratiorul ei? Poate sta langa voi, jucandu-se ceva.