| TyoღMarilynManson a întrebat:

Hello am si eu o intrebare.Deci este vorba despre un baiat ma rog ne placem unul pe altul dar nu suntem inca impreuna sau din astea, dar de la un timp eu nu mai am cum sa vorbesc cu el asa des fiindca el sta mereu ca beietii si ma vede vorbind in clasa cu alti baieti care se dau la mine(ma cam plac) cum sa zic si este gelos desi nu recunoaste.Incearca sa ma indeparteze si nu stiu ce sa ii fac, pentru ca el da intr-un fel indirect vina pe mine prin ceea ce zice desi nu cred ca este.Heelp!

1 răspuns:
| zaharelstef a răspuns:

Simplu fa tu primul pas discut cu el iesiti la ontalnire zii ceva de cenul uite stiu ca n-am vb prea des in ultimul timp si neam cam indepartat hai sa iesim noi doi impreuna sa mai recuperam din timpul pierdut si uite asa bammm te-ai facut cu o intalnire dar fara sa o ceri ai cerut doar o iesire intre preteni dar care o sa fie mai mult daca ai tu grija de astawinkingwinking supces si indrasneste ca nu-i nicio rusine sa faci tu primul pas din contra asta arata tarie de caracter