| JustLiveYourLife a întrebat:

Hello! Am si eu o problema :Cand deschid Yahoo Messanger imi apar cele doua dreptunghiuri pentru logat.Introduc cele necesare iar cand ii dau Enter si imi intra in lista propriu zisa, imi apare negru... adica nu pot sa vad cine e pe mess, ce statusuri au etc. in schimb ii vad cand intra in dreapta ecranului jos.De ce se intampla asa? Si cum pot sa rezolv problema?

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Este vorba de un virus ...scaneaza PC-ul temeinic sau daca nu ai antivirus atunci instaleaza unul!
Nu mai deschide toate fisierele pe care le primesti pe mess sau pe mail pentru ca asa l-ai luat!