| MadRabbiT a întrebat:

Am si eu o problema cu messanger-ul cand il deschid si dau clic pe o un id imi apare o casuta si cand scriu ceva sau imi scrie cineva nu imi apare nimic in casuta. Ce pot sa fac am reinstalat mess-ul si tot nu merge... dau
Funda

Răspuns Câştigător
| 7lucian8 a răspuns:

Ai pic cam complicat dar te ajut cu asta dupa aia merge http://verific.ro/2009/08/cum-sa-vad-ce-scriu-in-yahoo-messenger/

2 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

7lucian8 nu neaparat.eu am avut rabdare si a mers.in cel mai rau caz dai restart

| AndreySiPerusii a răspuns:

Si mie mi-a facut la fel pana am reinstalat windowsul ata pot sa iti spun scuze si ai putea te rog sa imi spui chestia cu funda pe site-ul asta? ca eu chiar azi am facut cont nou si nu stiu prea multe.