| User257 a întrebat:

Salut TPU. Care este cauza de îmi apare un ecran negru pe laptop când îl deschid după pornire nu intra in Windows 7 este un laptop emachines e525 cum sa rezolv problema!

3 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Ai sters system32 sau ai avut o aplicatie ceva care l-a sters.
Daca ai un stick cu windows 7/10 reinstaleaza windows-ul daca nu te pricepi du-l la un service.

| User257 explică (pentru DonMoldo):

Nu am șters system 32 m-a jucam un joc și nu am mai putut să îl închid de la butonul start și l-am închis de la buton

| DonMoldo a răspuns (pentru User257):

Reinstaleaza windows-ul.