| Bianqita a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o problema cu Yahoo Messenger.Am avut in lista un grup pe care l-am sters cu tot cu contactele care le continea, dar nu le-am bagat la ignore, doar au ramas in address book.Pana ieri nu am avut aceasta problema, dar vad ca azi a inceput si e stresant.Deci...eu sunt on si imi apare in coltul din dreapta jos ca intra persoane care erau in grupul ala ce l-am sters dar in lista nu-mi apar a fi online(nu stiu daca m-ati inteles). Am instalat alta versiune de mess, si degeaba... ce as putea face? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Daca vrei sa nu-ti mai apara trebuie sa stergi si ce e in Address Book. daca vrei sa vezi contactele din Address Book online trebuie sa le pui din nou in lista intr-un alt grup.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca te referi la update-uri click messenger>privacy options>yahoo updates> customize si deselectezi toate si nu-ti apar... daca te referi la ei, sterge-i din address bookwinking

| FlorinDrg a răspuns:

Intra pe mail, dai la "adress book" si stergele si de acolo.

| MuSk a răspuns:

Pai dai la adress boock si selectezi contactele apoi le stergi s-ar putea sa nu mearga din prima si sa iti dea o eroare dar l stergi pana dispar toate