| zoey_1066 a întrebat:

Hello! As vrea sa va intreb ceva, din greseala, am acuns un folder in calculator(hide folder), si aveam lucruri importante in el si nu mai stiu cum sa-l mai recapat.va rog! ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| N3X7 a răspuns:

Te duci in my coputer la folder option la vizualizare si vezi unde scrie fisiere si foldere ascunse si dai pe se afiseaza fisierele si folderele ascunse dai OK si gata

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Instrumente\optiuni folder\vizualizare\bifezi se afiseaza folderele si fisierele ascunse\se aplica sau scrie numele folderului la cautare.

| tranquilaaa a răspuns:

Pai e posibil sa fie sters incearca sa dai la recycle bin e sub forma de cos de gunoi