| GiRL206 a întrebat:

Hello baieti si fete! Spuneti, la ce varsta ati avut primul/prima iubit/iubita tongue. A fost un moment placut sau... urat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam 14 ani ..nu a fost un moment urat pentru ca nu a durat multlaughing
in orice caz eu ma simteam foarte rusinata si nici nu imi placea asa de mult de tip happy
Fundita?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| thegatekeeper a răspuns:

La 17 ani si jumatate, insa nu o prea pot numi relatie. A fost mai mult o necesitate (povestea e mai lunga si destul de complicata). Si nu a fost placut, de aceea nu a durat mai mult de o luna si ceva. A fost doar un scop (in mod surprinzator sau nu, din partea mea, insa si el stia asta).

| CandyTetris a răspuns:

Aveam 13 ani si poate tocmai din cauza ca eram asa mica si nu eram chiar constienta nu a fost nici frumos nici urat, a fost ceva gen whatever.El avea vreo 16 ani si cauta iubirea vietii lui(5 ani mai tarziu inca cauta) eu eram noua in oras si nu aveam cu cine chiulii, na relatielaughing.A tinut cam 2-3 saptamani apoi s-a prins mama cu cine chiuleam eu, l-a chemat acasa si a speriat baiatul de tothappy. Oricum per total nu e o amintire uratatongue.

| Alesandraas a răspuns:

La 14 ani.Normal că a fost ceva frumos..mai ales că a durat ceva.
Doar că un sfat, dăcă-mi permiţi să ţi-l dau, ai grijă ce zici după relaţie la aşa zişii" prieteni" că o înfloresc de nu te vezilaughing şi spun numai răutăţi cand văd că te înţelegi bine cu fostul.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am avut, si ma bucur, stiu doar 3 fete foarte de treaba, dar sunt la o distanta considerabila.

| DeKoniec a răspuns:

Aveam 15 ani, mergeam pe holul scolii si deodata ma trage o fata de maneca cu care timizi fiind am facut doar cunostinta...
A-2-A zi avea nr meu de tel de la un prieten ...am facut schimb de id, am vb, ne-am intalnit in oras, ne-am plimbat cam 3 saptamani frumos nu?
Iar la final, intr-o seara ma suna si imi spune hai in parc ..imi este dor de tine..am fugit de la ore pentru ea si cand am ajuns in parc se tinea de mana cu un alt baiat. Si de atunci pana in ziua de azi refuz sa trec pe langa ea... Urat nu?
Sa iubesti este un sentiment care nu iti aduce decat placere si euforie dar cati dinttre noi stiu cat de mult doar dupa ce ne despartim de persoana iubita?

| Georgiana2505 a răspuns:

Primul ''iubit'' l-am avut pe la varsta de 12-13 ani.Nu a fost nimic special. Eram prostuta visam cai verzi pe pereti.A durat cam 6 luni laughing. Eram in stadiul in care mi-era frica sa ma sarut si chestii de genu. Dupa mi-am dat seama ca eram tare fraiera.
Prima relatie adevarat cred ca de abia acum o am la 17 ani aproape si e intr-adevar speciala.

| ChearCreziCaOSaImiGasestiNumele a răspuns:

La 14 ani, dar a fost special pentru ca am stat cu baiatul de care imi place inca de la 8 ani big grin. Stiu ca este ciudat dar. a fost extraordinar de frumos si acum mai am sentimente pentru el, desi vreau sa nu mai simt nimic pentru el nu pot big grin