| Mmmmmmmmyyyyymmmmiiiiiii a întrebat:

Hello! Cine imi poate spune cum se numeste melodia de la reclama de la berea Redd's? Reclama noua care se tot vede la tv, si este o melodie si canta o femeie si spune ceva de genu i wanna ...better...looking. Dau funda!
Eu cu ceva tineri vreo 2 baieti si doua fete si stau la o masa undeva afara si baiatul parca face un "mix" de fructe sau ceva de genul si apare si un "vartej" si apoi se vede sticla de bere.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moonlight Breakfast-Hello
http://www.youtube.com/watch?v=fVgbbzo6deQ