| Intelligence a întrebat:

Hello fetelor. Nu stiti cam cat costa o geaca de blugi cu tinte?
De fapt ce ati alege intre o geaca normala(imitatie de piele)cu tinte si una de blugi cu tinte?
De fapt m-as incadra sa-mi gasesc una faina in suma de 120 lei?
Care ati alege-o?
Dau funda celui care ma sfatuieste pertinent:p Ms fain.

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pe acolo sunt preturile ( 100 lei - 200 lei ) pentru o geaca/jacheta de blugi cu tinte, eu asta as alege, pentru ca nu imi place imitatia de piele, doar piele naturala in plus blugii poti asorta la mai multe.

| ButtercuPowerPuffGirl a răspuns:

Nu inteleg care este de fapt intrebarea. O geaca de blugi cu tinte nu am vazut pana acum. Adica depinde ce firma e. ce-i cert este ca eu as alege geaca de blugi. daca nu gasesti una cu tinte, ia-ti una normala si pune-i tu tintele. Oricum, daca nu gasesti tinte, sigu gasesti sa-ti cumperi capse si sunt tot felul de tutoriale pe net. uite un link aici. poate te ajuta. si in felul asta iesi si mai ieftin. http://www.youtube.com/watch?v=uvmcadb4aEg