| Crescent a întrebat:

Hello!
Intrebare mai mult pentru fete.
V-ar deranja daca iubitul vostru apreciaza postarile altor fete? Si nu ma refer la postari normale de la o prietena, poze mai asa. Daca intelegeti la ce ma refer.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu se ajunge la ceva serios (flirt, relații intime), atunci poate să aprecieze câte postări vrea.

| alexandradlr a răspuns:

E liber sa aprecieze postările, dar dacă îl prind ca da cu flirt, pupici sau alte alea îl bat.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi, ce inseamna in mentalitatea ta fraza asta?
"Si nu ma refer la postari normale de la o prietena, poze mai asa. Daca intelegeti la ce ma refer."

Poze nud, poze vulgare sau ce anume?

| Crescent explică (pentru Violleta2022):

Dap, poze din astea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Crescent):

In cazul asta demult i-as fi tras un sut in fund si un branci pe usa!
Asa ceva nu este tolerabil!