| Crescent a întrebat:

Hello! Cum vi s-ar parea daca iubitul vostru urmareste din ce in ce mai multe fete pe internet, unele mai indecente, cu toate ca e intr-o relatie?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-o fi saturat de ce vede in fiecare zi. Dacă vede.

| Violleta2022 a răspuns:

Este clar ca nu te iubeste, daca este interesat sa cunoasca alte fete, fie si online, urmand sa te anunte ca te paraseste, cand a gasit-o pe urmatoarea.

| dullcat a răspuns:

Din pacate pentru tine, la varsta adolescentei e destul de normal sa iti fuga ochii in toate partile si sa vrei sa cunosti cat mai multe persoane. Spune-i ca te deranjeaza acest lucru si vezi cum reactioneaza. Daca nu ii pasa, atunci e timpul sa cauti pe cineva care gandeste la fel ca tine.Vei mai gasi baieti, stai linistita.

| Miruna333 a răspuns:

Nu as accepta acest lucru

| MrNuggets a răspuns:

E complet normal