| ralwshine a întrebat:

Hello,
Maine e prima mea zi la liceu, sunt foarte entuziasmata si nu prea stiu cum sa ma imbrac sa fac o impresie cat mai buna.As putea merge pe stilul business cu fusta, sacou, camasa/maieu si opincute, parul drept si un machiaj nu foarte strident dar sa ma puna in evidenta, dar mi e teama sa nu par foarte matura.Sau as putea alege blugi, camasa, cardigan, esarfa si balerini, parul putin ondulat si un machiaj foarte natural, dar nu vreau sa par doar "o fetita", please help

Răspuns Câştigător
| BibilutzaFataDulce a răspuns:

Daca as fi in locul tau m-as imbraca cu niste blugi(nu rupti sau cu turul lasat), cu o camasa(alba sau colorata), daca vrei adauga si o esearfa si niste opincute.Asa ai arata tocmai bine.Iar machiajul... putin fard si niste gloss.Si esti gata de prima zi de liceu

1 răspuns:
| diana_3310 a răspuns:

Vrei sa te sfatuiesc ce sa alegi din cele 2 sau sa iti propun altcevabig grin?