| Roxana6277 a întrebat:

Hello! Stie cineva daca cartea Midnight Sun de Stephenie Meyer a aparut? Daca da este tradusa si in romana? Stiu ca au aparut ilegal 12 capitole pe internet fara acordul autoarei si oprise pentru o perioada proiectul Midnight Sun. Daca nu l-a terminat, macar l-a reinceput?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Cartea "Midnight Sun" nu este aparuta. Cum ai spus si tu, din cauza celor 12 capitole publicate Stephenie Meyer nu a mai vrut sa termine cartea si nici nu a reinceput-o. Daca vrei sa citesti cele 12 capitole, sunt traduse si in romana. Uite-le aici:
Http://www.scribd.com/doc/17339875/Midnight-Sun-by-Stephenie-Meyer

1 răspuns:
| Roxana6277 explică:

Mersi.