| darkdaniel1 a întrebat:

Hello, sunt student in anul 2 la UTCB Bucuresti, la frecventa si am decis ca nu o sa mai vreau sa continui la aceasta facultate din vina dificultatii si al locului de munca. Am inteles ca facultatile cu frecventa redusa (IFR) sunt cele mai bune in cazul in care mai faci ceva pe langa facultate. Imi puteti recomanda niste facultati cu frecventa redusa din Bucuresti, usoare ca dificultate? Multumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! La facultatea de geografie e destul de usor. Poti cauta informatii pe pagina lor geo.unibuc.ro

1 răspuns:
| darkdaniel1 explică:

Am uitat sa adaug, sa nu fie nici foarte scumpa! happy