| Roxytza a întrebat:

Hello TPU.Am 13 ani si 1.58 inaltimebig grin E normal pentru varsta meaa?

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Nu este nimic daca ai atat.Eu am 13 ani si 1. 62... Dar o sa te mai inalti. E in regula cat ai.

6 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

Dahappy

| dulkika a răspuns:

Da.Eu am 12(fara o luna)si am 1, 63.Deci la tine este chiar foarte bine.

| pinguinu14 a răspuns:

Da... depinde adica ca uni cresc mai mult si alti mai putin si de ex sunt baiat si am 12 ani si am 1. 55

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum ai parinti si bunici ...si cat de repede te dezvolti uhappy
unele fete se dezvolta mai greu altele mai repede happy...

| Tarabostes a răspuns:

Eu sunt cu un am my mic ca tine si am 1. 60 inaltime si sunt al II-lea cel my inalt baiat din clasa.

| Aditz_Adi_1984 a răspuns:

Ce te face sa crezi ca nu e normal? daca nu te gonvinge raspunsurile de aici intreaba un doctor si o sa te intrebe "si ce greutate ai?" atunci sa ne spui si noua