| siquic a întrebat:

Hello!winking Sunt in clasa a VI-a si am 1.58 cm

Intrebare:
Ce inaltime ar trebiu sa aiba o fata din clasa a VI-a normal?

Stiu ca fiecare fata are inaltimea ei, depinde de pariti daca sunt inalti BLABLABLABLA...happy

P.S:Vreau sa imi ziceti ce inaltimi au fetele din clasa de la voi big grin

FUNDA! :X

Răspuns Câştigător
| thenineties a răspuns:

Bună!
Și eu sunt tot în clasa a VI-a și am 1, 60. Eu zic că e foarte ok ca la 11-12 ani să ai această înălțime. Fetele de la mine din clasă sunt mult mai înalte decât mine, iar cea mai înaltă - care face 13 ani în februarie -, are 1, 65.
O zi frumoasă!

| siquic explică (pentru thenineties):

Tu esti baiat! straight face

| thenineties a răspuns (pentru siquic):

Sunt fată. laughing
Cred că te-a indus în eroare numele.

| siquic explică (pentru thenineties):

Ooooo....SCUZA-ma te rog! :*

| thenineties a răspuns (pentru siquic):

Nu-i nimic. :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu cum consideri înălțimea pe care o ai?
Din punctul meu de vedere, ești bine.
Nu uita, că încă ești în creștere!
Pa, pa.

| Daydream a răspuns:

Si eu sunt in clasa a VI-a si am 1, 47! Sunt cea mai scunda din clasa, dar cea mai inalta are 1, 59!