| Asdfghjklasdfghjkkl a întrebat:

Hello TPU... Ce parere aveti despre blogul meu? http://zambeste-ca-sa-treci-peste-greutati.blogspot.com/ . Cea mai draguta parere primeste funda+vot si daca va face placere puteti sa-mi lasati si comentarii. :)

4 răspunsuri:
| bby a răspuns:

Hei love struck e super kiss dar ai putea sa mai adaugi o poveste frumoasa de dragoste si imaginii mai veselebatting eyelashes
Felicitari >big grin

| deea4youu a răspuns:

Heybig hug E foarte tare blogul tau mai ales ca putem invata cate ceva din postarile tale.Ai avut o idee foarte buna sa il creezi si cred ca ai avut nevoie si de curaj pentru a-ti face cunoscute sentimentele si viziunea ta asupra lumii reusind sa dai dovada de sensibilism, gingasie, inocenta calitati care rar sunt gasite in ziua de azi...Succes in continuare cu blogul tau >big grin

| Asdfghjklasdfghjkkl explică:

Va multumesc mult ca lati vazut.Mrs si de parerile voastre mrs moooooolt love struck

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

E chiar foarte captivant blog`u ☺
Bravo!happy