| JustmeV a întrebat:

Hello TPU! Ce parere aveti despre okazii.ro?
As vrea sa comand http://www. okazii.ro/haine-barbati/tricouri/tricou-iron-maiden-quot -fear-of-the-dark-quot--a128808877... Vine produsul? In cat timp? E de calitate? etc.
Funda ^.^

3 răspunsuri:
| marktheshark a răspuns:

Cred ca este un site de incedere.Produsele vor ajunge in timpul estimat de ei, depinde de produs.

| Okaziiro a răspuns:

Salut! Spre deosebire de alte site-uri, pe Okazii.ro poti vedea daca un vanzator este serios inainte de a cumpara verificand calificativele acestuia. Timpul de livrare este afisat in pagina fiecarui produs. Pentru o mai buna informare iti recomand pagina http://www.okazii.ro/anti-frauda/ Daca vrei ajutorul nostru, ne gasesti la suport@okazii.ro sau 0374okazii. Spor la cumparaturi!

| radupdi a răspuns:

In principiu e unul dintre cele mai sigure de la noi... cand licitezi platesti, iar cel care vinde plateste la randul lui, deci mult mai bine decat mercador sau tocmai unde se gasesti multi tepari.