| LittleLady a întrebat:

Hello TPU. dintre fete stie careva vreun dans mai usor? Vreau pentru sfarsit de an scolar si nu prea am idei.Sau daca nu niste melodii pe care se pot face coregrafii mai usoare nici chiar de profesionisti pentru ca nu ma descurc.Va rog daca ma puteti ajuta cu link-uri sau melodii si gasesc eu pasi.VA ROOOG CAT MA REPEDE. FUNDA!happy

1 răspuns:
| Miree a răspuns:

Dans modern, ce zici?! Este destul de usor, si pasii se invata repede daca ai ureche muzicala.