| Noname_8352 a întrebat:

Hello TPU:*. Imi place de un baiat de la scoala dar el nici nu cred ca stie cum ma cheamarolling on the floor). Am tot observat ca se uita la mine. El e un tip mai retras sta mai mult cu castile in urechilaughing, i-am bagat id-u da intra o data pe lunarolling on the floor. Niste sfaturi cum sa ma bag in seama sau na.Va rogpuppy dog eyes funda+Vot:*

Răspuns Câştigător
| Fisstic a răspuns:

Poi pentru inceput ar trebui sa va cunoasteti sa vedeti ce aveti in comun, dupa sa vb cu el banalitati(pentru inceput) si sa il faci s te placa sh el...aste ii cel mai importantwinking.nu uita.nu conteaza daca unul din voi ii rusinoswinking.e normal.ar trebui sa ii sp ce simti pana nu e prea tarziu.stiu cum e pentru ca mi s-a intamplat sh miewinking. succeskiss funda?

4 răspunsuri:
| Hazard_7428 a răspuns:

Hmm be yourself happy tine minte: mai bine sa incerci si sa iti para rau decat sa nu o faci si sa regreti. Curaj! te duci la el si vb. cauta lucuri comune, care sa va apropie. o melodie. o plimbare.un nr de telefon. Curaj! poate el e cartea castigatoare

| alexandra_1939 a răspuns:

Uite am citit un articol intr-o revista despre asa ceva, incearca sa sa nu pui intrebari directe, lasa-l pe el sa iti povesteasca despre a lui, lasa-l pe el sa fie in centrul atentiei, incearca sa vorbiti despre pasiunile lui si incearca sa il faci sa se simta in largul lui cand vb cu tine. Sper ca sfaturile mele te vor ajuta.

| ahlrh a răspuns:

Îi seamăn mult.

Păi eu zic, să-i spui totul pe față...ce poți să pierzi?
Dacă nu-i spui nimic, pierzi totul,
dacă-i spui, câștigi... cel putin experiența acelei clipe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu.intreaba-l ce mai face.si pai vezi ce spune el si mai vezi tu ce zici.te pup.bafta