| Aannoonniimmmm a întrebat:

Ok, deci imi place de un baiat. Dar nu ne cunoastem. L-am vazut intr-o zi undeva si ma uitam la el iar in momentul ala mi-am dat seama ca imi place de el. În fața lui era un stâlp iar eu când mă uitam la el, el se dădea după stâlp. Cand el se uita la mine incepeam si eu sa ma uit la el si el vedea ca ma uitam la el si se dadea dupa stalp etc. atunci mi-am dat seama ca și el ma place. Dupa un timp ne-am întâlnit iar eu mergem la școală iar el tot la școală. Atunci s-a uitat la mine și mi-a zâmbit dar ne-am vazut dupa de drum. Apoi ne-am mai intalnit pe drum de mai multe ori... L-am cautat pe Facebook dar nu l-am gasit. In vara anului trecut i-am gasit facebookul mamei lui. Nu stiu ce sa fac ca sa vorbesc cu el, pentru ca nu are nici o retea de socializare. Va rog spuneti-mi ce sa fac.
P.s. nu stiu cum il cheama. Si nici el nu stie cum ma cheama pe mine!(cred))) stiu unde sta pentru ca l-am vazut cand intra in respectivul bloc si mai stiu ca nu suntem la aceeasi scoala, iar asta ma intristeaza...
DAU FUNDA, AJUTATI MAAA!?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Vorbesti cu prietenii lui si le zici ca il placi poate asa face el primul pas si iti cere nr. de telefon.

5 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Ce ai tu se numeste "Dragoste la prima vedere", incearca cand il mai vezi sa faci tu prima miscare, nu mai astepta dupa el. Daca tot va mai intalniti pe la scoala sau pe strada incearca sa te bagi in conversatie cu el.

| AnOnImA4109 a răspuns:

Vezi dacă ai prieteni comuni cu el și spune-le să îți facă lipeala. Ieșiți toți în oraș, etc