| JustANorthernHeart a întrebat:

Hello, TPU! In curand voi merge la primul meu majorat, insa problema este ca nu stiu sa dansez. Nu mi-ar fi greu sa invat anumite miscari din video-clipuri, insa nu "simt" muzica si imi este teama ca miscarile mele sa nu para rigide sau total aiurea. Este majoratul verisorului meu, care sta in alt oras, nu cunosc mai pe nimeni si as vrea sa fac o impresie buna. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| rossCopperman a răspuns:

Pai faza e ca :
lasa corpul sa se miste in voia lui nu baga pe nimeni in seama fi tu insati si ai sa vezi ca tu vei fi apreciat/apreciatahappy