| BambiSd a întrebat:

Hello TPU! Stiti ca la X Factor a venit un baiat care avea un grad de handicap, atunci cand a inceput sa planga si Paula Seling. Cum se numea melodia care au pus-o atunci cand Paula a imbratisat baiatul? Cred ca stiti la ce ma refer, deci nu melodia care a cantat-o baiatul. Melodia care a fost pusa pe fundal atunci cand s-a dus Paula Seling la el si a inceput sa planga. Funda! Va rog spuneti-mi cum se numeste! :-s:-s

Răspuns Câştigător
| elmo2011 a răspuns:

Robbie Williams - Feel

cool

1 răspuns:
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

A fost fff trist momentl, dar imi pare rau, nu te pot ajuta. de obicei nu sunt atenta la detalii