| Fllorentina a întrebat:

Hello TPU love struck de cand pana cand ii vacanta de iarna love struck. funda love struck

Răspuns Câştigător
| lally_9496 a răspuns:

Din 22 dec pana in 5 ianuarie la liceu iar la facultate din 22 pana in 20 ianuarie.acum nj singur cum au la liceusad

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Din 22 septembrie pana in 5 ianuarie. Miercuria trebuie sa mergi la scoalawinking

| A12NDRA a răspuns:

De pe 21 decembrie pana pe 5 ianuarie.

| L7L a răspuns:

Pe 17 decembrie vineri pana pe 2 ian happy fundita pls!

| Yuhuuuuu a răspuns:

Oficial de pe 21 decembrie pana pe 5 ianuarie, dar probabil ca luni si marti nu se vor mai face ore... adica sper big grin :*