| Anonim203 a întrebat:

Hello! va rog mult sa imi dati statusuri de tristete din cauza baiatului iubit (care este cu alta acumangry ) de ex:

Nu mi-e dor de tine, să stii. Îmi lipseşte doar cel care credeam că eşti!

Sunt persoane pe care nu le pot uita, persoane care mi-au oferit zâmbete şi lacrimi, persoane de care am fost dezamăgită!

Simt ca nu te voi uita.Am in gand privirea ta sad

Intr-o noapte o stea m-a intrebat: "De ce nu-l lasi daca te face sa plangi? ". I-am raspuns "Stea. tu ti-ai parasi cerul? "

Sa te schimb cu altcineva nu pot caci la tine-mi place tot ce nu suport!

S-au întamplat destule şi nu regret nimic, e o vorbă : ce nu te omoară te face mai puternic! ♥

Ce frumosi sunt ochii tai verzi, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape…

Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis love struck!

On the first page of our story, the future looked so bright.

Acum mă uit pe geam şi zâmbesc. Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc

Va rog mult caci doar pe acestea le-am gasit dar vreau mai multe si am nevoie!

va roooog mult

multum dau funda

2 răspunsuri:
| Anonim203 explică:

Va rog mult caci Doar Pe Acestea Le-am Gasit dar vreau mai multe si am nevoie!

| AchiriAalex1 a răspuns:

Buna! inra pe google si scrie statusuri triste si iti da acolo cate vrei. sper ca te-am ajutat. Apropo funda? :d