| 2Names a întrebat:

Hello! Vin din nou cu aceeasi intrebare. V-ati uitat aseara la Eurovision? Ce s-a intamplat? MERSI.

1 răspuns:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Eurovision-ul din acest an a fost un show total, din pacate pentru noi nu a fost asa de bun pentru ca ne-am clasat pe locul 17 dar suntem bucurosi de Moldoveni care au luat locul 12 si de preferatii mei din acest an, adica azerbaijan.http://www.eurovision.tv/....../page/news aici ai pagina eurovision-ului si ai si videoul ca castigatorii si piesa castigatoare.
Poate la anul' o sa fie mai bine! BAFTA!