| PikySs a întrebat:

HellOo TPU! vreau si eu putin ajutor :o3! vreau sa cumpar un laptop. si nu prea ma pricep. :D eu m`am gandit ca acesta ar fi ok http://www.emag.ro/......-271932793
dar repet nu ma prea pricep :D oricum laptopul va fi pentru navigat pe net, muzica, filme si jocuri foarte putin >:"!
as dori cateva pareri despre linkul` de mai sus si de ce nu cateva propuneri pentru laptop`uri :D

multumesc anticipat! :*

[ ps. funda si vot! ]

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru navigat,filme si muzica e cu mult peste! Merg super bine aproape toate jocurile pe el! Dar cum ai zis ca nu prea te intereseaza jocurile poti sa iti iei unu mai ieftin pentru muzica,navigat, filme si jocuri mai putin pretentioase, poti economisi aproape jumatate de pret!