| Hacker0 a întrebat:

HELP? Am o intrebare unde pot găsi si cumpara TABLITA OUIJA? Doresc si eu sa pun intrebari spiritelor. Ajutati-ma pls

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să nu o cumperi pentru că dacă ceva merge prost va trebui să o arunci, aşa că nu merită. Poţi să iei o foaie şi să scrii pe ea tot alfabetul şi cifrelede de la 0 la 9 şi cuvintele DA şi NU. Te-aş sfătui să ai grijă cum o foloseşti, informeazăte bine, pentru că nu e de joacă. Cred că ai auzit de demonul tăblii. Apropo, dacă te uiţi prin aia de sticlă de la planşetă poţi vedea spiritele.

| Andreeush a răspuns:

Dai banii aiurea, nu e bună de nimic.

| ibaal a răspuns:

Poti sa iti faci si tu una, cauta pe netbig grin