| Gheorghe_Iulian_1979 a întrebat:

Cum fac sa-mi schimb numele DE UTILIZATOR de pe snapchat?

2 răspunsuri:
| madăfacănvmm a răspuns:

Numele de utilizator nu se poate modifica, dar poti schimba numele cu care vei aparea pe snap. tragi de ecran in jos si o sa ti apara in coltul din dreapta sus semnul de la setari. apesi si vei vede ca poti sa modifici numele

| anonims5 a răspuns:

Sus in stanga este bitmoji-ul sau sigla aceea cu fantoma. Dai pe ea si o sa-ti apara numele iar mai jos scrie M-a adaugat, adauga prieteni, prietenii mei. Tu nu ai treaba cu astea, ti le-am spus doar ca punct de reper. Apesi pe numele tau, scrii noul nume iar apoi pur si simplu salvezi