| Catecrs a întrebat:

HELP FASTER! Am Iphone 32gb si un program Wifi-Wilan si am apasat pe el si nu mai marge sa sun nicaieri scrie Emergency sau Wlan off sau on. Sunt speriata ce sa fac? Cand vreau sa sun imi zice Not Dial si daca ma suna cineva ii raspunde casuta vocala. Ce sa fac? Funa pentru cel/cea ce ma ajuta.Not dial adica apelul nu este permis help pls help.

1 răspuns:
| fanJBfan a răspuns:

Inseamna ca nu ai semnal deloc orice ai face, si eu am acelasi iPhone, am patit asa cu un telefon si nu sse mai poate face nimic... scuze ca ti-am dat vestea asta