| me_3408 a întrebat:

HELP! FUNDA. Deci, am dat sa am un nou fel de yahoo mail, este mov, dar nu stiu cum se numeste, si este o prostie, nu mai pot sa citesc mailurile si nu pot sa le sterg, intrebarea mea este, cum pot sa numai am felul asta nou de email, VA ROG, ajutati-ma. FUNDA

Răspuns Câştigător
| DreaMiss a răspuns:

Cauta pe google, daca nu gasesti,aminteste-ti de unde l-ai descarcat pe asta,dar mai incearca si uitete prin documentele tale, poate ca programa celui vechi mai este in computer, daa nu l-ai sters.