| StilSanatos a întrebat:

Help me! am curatat nuci verzi pentru dulceata si desi am purtat manusi tot m-am murdarit si acum arat de parca-s mascarici cu mainile portocalii, cu ce sa indepartez petele? al incercat si cu bicarbonat, si sare de lamaie, nimic, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cand eram copil si pateam asa ceva mama ma dadea cu sare de lamaie! Uite niste raspunsuri tot de pe TPU postate toamna trecuta:
http://www.tpu.ro/......it-la-ele/

6 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Zeama lamaie, acetona sau thinking eu atat stiubatting eyelashes

| medgirl a răspuns:

Si eu acum ma aflu in aceeasi situatie, inca nu am incercat nimic, dar voi incerca si eu cu sare de lamaie-sper sa se curete!

| virusalbviolet a răspuns:

Incearca cu cif
spala-te cel mult de trei ori pe zi timp de 2-3 zile soi va disparea

| asjdhkas a răspuns:

Hey prietene! Linistestete! Am eu solutia! Este clor!

| BabalGam a răspuns:

Pai... eu cand ma murdaresc pe maini imi dau cu tot felul de detergenti... incearca si tu sa vezi ca o sa mearga big grin

Răspuns utilizator avertizat