| anonim_4396 a întrebat:

Help me pleasee. Deci, am 15 ani, sunt fata, si in fine, imi place de un tip mai mic ca mine. Prietena mea cea mai buna (internet friends) tine foarte mult la el chiar daca e imposibil sa fie impreuna din cauza distantei. Si el tine la fel de mult la ea. El mi-a recunoscut mie ca ma place si am inceput sa vorbim foarte draguut si mult impreuna si chestii din astea. Acum ei "s-au impacat" si el nu mai e la fel. Ea mi-a spus mie ca el i-a jurat ca de acum nu o sa mai aiba ochi pentru nicio fata si chestii din astea.Ea nu stie ca eu il plac. IAR EU NU VREAU SA II FAC RAU SI SA O TRADEZ.Nu stiu ce sa fac sad La scoala mereu ni se intersecteaza privirile mie si lui, mereu. Probabil ca el inca ma mai place dar nu stiu cum va merge asta. ma simt ciudat.Eu as vrea ca el sa vada ca imi place de el. dar nu stiu. Pareri va rog? FUNDITA

1 răspuns:
| esme12 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta numai ca celei mai bune prietene ale mele ii placeau si ii plac toti baieti care imi plac si mie si mereu renuntam la ei si ei chiar nu ii pasa prea mult la baieti care imi placeau mie si iar eu am renuntat la toti din cauza ei.Si eu sunt in aceiasi problema ca tine.Dar daca prietenei tale chiar ii place mult de acel baiat si lui de ea ma tem ca nu mai e nici o sasnsa ....Mai bine il intrebi direct pe baiat daca simte cv pentru tine... Sper ca te-am ajutat.