| elelov a întrebat:

Help. mi-a intarziat ciclul si nu stiu de ce. In ianuarie mi-a venit pe 25-26, in februarie la fel, iar acum nu mi-a mai venit. Au trecut deja 2 saptamani de cand imi intarzie. Nu prea am fost nici stresata(stiu ca poate fi si asta o cauza). si de racit nu stiu sigur. Nu inteleg ce se intampla. Mi s-a mai intamplat sa imi iantarzie si 14 zile, dar acum sunt deja 16-17sad

3 răspunsuri:
| Sandraa_4560 a răspuns:

Nu se intampla nimic, mie mi-a intarziat si 2 luni. mai sunt si dereglari din astea acum fiecare cu organismul lui. dar nu patesti nimic happy

| Ionut_2962 a răspuns:

Vezi sa nu fiii insarcinata ai grijawinking

| elelov explică:

Nu am avut contact sexual.deci nu am cum sa fiu insarcinata