| denisa264 a întrebat:

Am o mare problema. Mi-a venit pe 1 ianuarie si trebuia sa imi vina pe 28 ianuarie dar nu mi-a venit inca si au trecut 5 zile.Intre 1-28 am facut sex pe uscat(adica doar in lenjerie intima "ne-am frecat"), iar in ultima perioada dupa 28 am fost stresata si ma dor ovarele. Ce se intampla? Sunt insarcinata? Sau imi intarzie pentru ca am racit la ovare? Va rog din tot sufletul raspundeti-mi cat se poate de repede.Sunt foarte ingrijorata.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| username23 a răspuns:

Draga mea, nu are cum sa fii insarcinata, ca sa ramii insarcinata trebuie cel putin sa-ti introduca macar o data penisul in vagin. Probabil e perioada rece si ai racit la ovare. Nu iti fa griji. love struck In rest imbracate bine si nu lasa spatele gol. Te-am pupat. Funda?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, fiindca eu nu am auzit niciodata de o sarcina prin chiloti. Oricum, intarzierea este suficient de mare ca sa impuna consult ginecologic luni neaparat. O raceala la ovare care da o intarziere atat de mare este grava si se trateaza greu.

| Relax_7124 a răspuns:

In primul rand nu ai cum sa ramai insarcinata dupa ceai facut sex pe uscat asa cum ai zis u, iar in al doilea rand ovarele te pot durea pentru ca ai fost prea excitata(de prea multe ori) si nu ai facut nimic, dar stai linistita ca n-ai cum sa ramai insarcinata prin lenjeria intimawinking

sper ca te-am ajutat si ca ai inteleswinking

funditzzza?puppy dog eyes

| yopreda18 a răspuns:

Stai linistita, nu s-a intamplat nimica deci nu ai de ce sa iti faci griji happy