| username_8290 a întrebat:

Helppp! mi-a expirat antiviurusul si am stat 3 zile fara. l`am dezinstalat si instalat altul si mi-a detectat 5 Trojan in System Volume Information, si a bagat respectivele fisiere in carantina, dar din cauza asta nu`mi mai merge netu, nu se conecteaza si nu imi mai da voie sa folosesc mozilla. cum sterg respectivele fisiere? mentionez ca folosesc AVIRA.

1 răspuns:
| gucy a răspuns:

Poti folosi avira Microsoft security essencial, kaspersky, dar ti le va sterge deoarece sunt virusate cea mai buna metoda schimba windowsul