| MeGeorGiAnna a întrebat:

Hey! a aparut jocul "Blade and Soul"? daca da, de unde il pot downloada... vreau un link care sa dea direct la downloadarea lui...please ca vreau foarte mult sa downloadez jocul; x! fundita

3 răspunsuri:
| IgoToHellForThis a răspuns:

Pai nu a aparut dar cand o sa apara o sa fie p2p adica va trebuii sa platesti ^_^.Dar acum te poti juca pe serverul privat atomix care este gratis poti cauta pe youtube cum sa il descarci si instalezi.:]

| madalin999_5345 a răspuns:

Imi pare rau dar jocul v-a aparea in anul 2012 incepand cu luna ianuarie data nu se stie