| anonima13 a întrebat:

Hey all.cum pot sa dau ignore cuiva pe facebook? raspuns urgent plzz
funda

Răspuns Câştigător
| bloodyanonima a răspuns:

Nu poti da ignor, dar poti sa il/o scoti de la prieteni...te duci pe pagina persoanei pe care nu o mai vreai ca prieten(a) si in partea stanga a ecranului sub familie si prieteni scrie "unfriend"(daca e in engleza)... oricum ai inteles.

3 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

Il scoti de la prietenitonguerofil,editare prieteni, toti prietenii si este acolo un fel de "x".Si scrie ceva de genu:sigur vrei sa elimini aceasta pers", sau ma rog ceva de genu`...

| ionutzz2590 a răspuns:

Iti spun eu da-mi mesaj