| zzuzu_8398 a întrebat:

Hey! Am de facut o prezentare PowerPoint la T. I. C. si nu am nici o idee despre ce sa fac. Niste idei? :*

Răspuns Câştigător
| Tso a răspuns:

Eu am facut o prezentare despre dulciuri, prajiturele si chestiute de genul. Cu o melodie draguta si toata lumea era salviand pe sub banci.
Si ideea ta e buna. Si ai putea ca la fiecare slide sa pui un fragment dintr-o melodie pe care o canta artistul respectiv.

3 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Poti face o prezentare despre:
- vedeta preferata
- Moda
- Un creator de moda celebru
- Egipt
- Arta
- Filmul preferat
- Cartea preferata
- Actorul preferat
- Albert Einstein
- Michael Jackson

| Anutza2610 a răspuns:

Daca e pentru tic ar fi bine sa faci ceva de genul: cum a aparut calculatorul, tipuri de calculatoare,

| zzuzu_8398 explică:

Ma gandeam sa fac ceva legat de muzica... sa fac cate un sile cu fiecare vedeta si sa scriu o descriere si 2-3 versuri de ale fiecaruia dar nu cred ca-mi incape... si sunt dispus si la alte idei