| lory1794 a întrebat:

Hey am facut greseala sa ma uit la cineva lung fara sa-mi dau seama exact de ceea ce fac si probabil l-am facut sa creada ca il plac sau ca am ceva cu el.Cum as putea sa repar aceasta greseala si sa-l fac sa se comporte normal ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic?

4 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Pur şi simplu să te duci la acea persoană să'i spui că n'ai personal nimic cu el/ea şi că pur şi simplu ai 'căzut pe gânduri' şi că privirea ţi s-a îndreptat în direcţia aia thinking Tuturor ni se întâmplă să ne uităm undeva, căzând pe gânduri, fără să conştientizăm ce se întâmpla cu noi/ în jurul nostru. Şi dacă îi explici frumos, respectivu'/rescpectiva va înţelege :*

Good luck

| Bemineever a răspuns:

Pentru un timp nu-l mai baga in seama.Nu te mai uita la el, cand esti in preajma lui preocupate de altceva, vorbeste cu cineva sau cevahappyBafta:*

| ClauditzaXx a răspuns:

Buna, poti sa ii spui ca te-ai uitat la el...da erai cu gandul altundeva, poti sa fi simcera. Sper ca te-am ajutat:*

| windix a răspuns:

Intreaba-l daca crede asta si, daca da, spune-i c-a fost o greseala, dar, cel mai bine, fi sincera.
happy