| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am mai intrebat si ieri, dar in soperanta sa gasesc cat mai multe raspunsuri intreb si azi...cine a dat teza la romana ma poate ajuta si pe mine spunandu'mi din ce a dat? astazi dau teza la romana si sunt clasa a 6'abig grin, Thanks!

Răspuns Câştigător
| WestSid3 a răspuns:

Cand eram pe clasa a VI-a, profa ne facea exercitiile tezei (mate si romana). La clasa, profesorul trebuie sa iti spuna lectiile din care sa inveti, deci nu ai de unde sti care sunt subiectele.
Pa, pa.

1 răspuns:
| ăăăă a răspuns:

Pai.iti da din pastel.sinonime-antonime.propozitii...