| Bashiix3 a întrebat:

Hey. Am o intrebare. Saptamani viitoare am banchet(ul) si mi-am cumparat Pantofi (piele intoarsa), Camasa Alba si Sacou Negru. Ce fel de pantaloni sa iau? (Nu prea vreau de costum.)
Dar culoarea papionului - se potriveste albastu? (baiat) puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

I-ați blugi. Papionul ar fi mai bine să fie negru sau aceeași culoare cu pantalonii.
În plus, papioanele negre se asortează cu orice, sunt mereu la modă, și îți mai dau și un aer elegant happy
Distracție plăcută.

| SpookyKid a răspuns:

Poti sa iei niste blugi mai stramti daca u vrei de costum...dar ar fi ok sa fie cam de aceeasi culoare cu papionul...