| Andrusca1497 a întrebat:

Hey! Am si eu nevoie de niste variante pentru Evaluarea nationala la limba romana, dar le vreau on`line (nu sa le descarc eu) ma puteti ajuta? puppy dog eyes funditalove struck Ps: Scuzati categoriabatting eyelashes

1 răspuns:
| rmntvrfo a răspuns:

Habar nu am cum sa faci sa nu fie nevoie sa le descarci, dar de obicei un pdf pe laptop se deschide prin intermediul unei aplicatii google, dar e mai usor sa le descarci si dupa ce le ai facut sa le stergi, sau sa cauti pe Youtube cum se rezolva, fara sa dai importanta rezolvarii din prima, si dupa ce ai rezolvat exercitiul sa te verifici.